1. News
Pionierzy Polskiego Tatuażu III

Pionierzy Polskiego Tatuażu III

News luty 17, 2017

Spotkanie z cyklu "Pionierami Polskiego Tatuażu" podczas którego będziemy gościć Tomasza Skoczypiec i Piotra Żurawskiego, członków...

next
prev

Bod Mod Guest Spot – Shaman w D3XS!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniach 20-22 listopada w D3XS TATTOO ORCHESTRA będzie gościnnie kłuł, ciął i modyfikował ciała naszej klienteli Shaman z BODY EXTREME z Wrocławia.
Shamana mogliście już poznać z okazji II urodzin Muzeum Tatuażu, podczas których wygłosił wykład na temat historii podwieszania oraz zaprezentował na żywo jeden z przykładów suspension (za kolana). Shaman oprócz uprawiania suspension na codzień zajmuje się piercingiem, skaryfikacją, implantami i innymi modyfikacjami ciała.

Jeśli ktoś ma ochotę na skomplikowany piercing, branding, implant, czy rozdwojenie języka to zapraszamy serdecznie! Guest spot będzie trwał zaledwie 3 dni więc nie zwlekaj i umów się już teraz! tel.: 32 231 50 34, 602 772 152

Zwieńczeniem gościnnych występów Shamana będzie pokaz skaryfikacji na żywo, zaraz po referacie p. Andrzeja Jelskiego, na który zapraszamy w sobotę 22 listopada o godzinie 18.00.

                    

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook