Prenumerata

Jeśli masz kłopoty z zakupem naszej gazety. Zwróć się bezpośrednio do nas!

1. Prenumerata pokrywa cztery wydania naszego magazynu i kosztuje 60 zł. Koszt wysyłki wliczony tylko przy zamówieniach na terenie Polski!
2. Aby zaprenumerować nasze pismo:
- pobierz i wypełnij bieżący formularz na prenumeratę i wpłać pieniądze w banku lub na poczcie.
- jeżeli nie możesz ściągnąć formularza to przeslij 60 zł. za pomocą zwykłego przekazu pocztowego na adres:

Wydawnictwo KONTROWERS 
Studio Tatuażu Artyst. D3XS 
ul. Krupnicza 16
44-100 Gliwice

Bank Śląski o/Gliwice
nr rach.: 57 1050 1298 1000 0022 2678 6693

Nie zapomnij zaznaczyć na przekazie, w miejscu na korespondencję, że wpłata dotyczy prenumeraty!

- zadzwoń pod numer redakcji 602 772 152 i zamów prenumeratę telefonicznie.
- napisz na e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. W przypadku zamówień spoza Polski, zamawiający pokrywa koszty wysyłki.
4. Uwaga!!! Prenumerata rozpoczyna się od numeru, który ukaże się po uiszczeniu przez Ciebie opłaty. Prenumeraty nie można zamawiać wstecz, od tego są zamówienia numerów archiwalnych.
5. Firmy, które chcą otrzymać fakturę, muszą zaraz po wpłaceniu pieniędzy poinformować nas o tym, najlepiej e-mailowo (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Jeżeli informacja nt. faktury dojdzie do nas zbyt późno, tj. po wysłaniu już przez nas zaprenumerowanego magazynu, to faktura zostanie wystawiona dopiero przy następnej wysyłce magazynu. Prosimy pamiętać również o wpisaniu numeru NIP w odpowiedniej rubryce na formularzu zamówienia.
6. Wysyłanie prenumerat odbywa się równolegle z odbiorem nakładu naszej gazety z drukarni. Okres wysyłania prenumerat wynosi od 1 do 2 tygodni, czasem więc może zdarzyć się, że gazeta może ukazać się w sprzedaży wcześniej, na kilka dni przed otrzymaniem od nas przesyłki. Generalnie jednak staramy się działać szybko.

                    

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook