O nas

Magazyn "Tatuaż - Ciało i Sztuka" ukazuje się od kwietnia 2000 roku. Na swoich łamach prezentuje działania artystyczne inspirowane ludzkim ciałem, wyrażane poprzez ciało, i przede wszystkim wykonywane bezpośrednio na nim...

"Tatuaż - Ciało i Sztuka" to pierwszy tattoo magazyn z za żelaznej kurtyny, pierwsze pismo o tej tematyce z krajów byłego bloku komunistycznego.

Przed nami tutaj nie było nic, oczy wszystkich zwrócone były tylko na ?zachodnią" scenę tatuażu, wysoko rozwiniętą i świetnie zorganizowaną. A dziś? Dziś możemy zaobserwować nieskrępowany rozwój wschodnioeuropejskiego tatuażu, z prężnymi scenami Polski, Węgier, Rosji czy Czech... Jesteśmy dumni z tego, że przez te wszystkie lata mogliśmy dołożyć cegiełkę swej aktywności do tego, ażeby tatuaż u nas sięgnął wyżyn swego rozwoju, doczekał się artystycznej nobilitacji a jego profesjonalne wykonywanie stało się opłacalnym businessem.

Nasze pismo znane jest wszędzie, dawno przekroczyło już granice Polski i Europy Wschodniej. Byliśmy i wciąż jesteśmy obecni w Polsce i na świecie. Jakością i poziomem merytorycznym dawno przegoniliśmy wiele zachodnich wydawnictw i publikacji. Naszą drogą podąża dziś wiele innych magazynów z Polski i reszty państw postkomunistycznych, dlatego śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmi pismem sukcesu, ambicji i sztuki!

 

                    

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook